KONTAKTY

Vendula Ondřejová
755 01 Vsetín
tel: +420 605 535 382
vondrejova(a)seznam.cz
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

NOVINKY

arr329.1.2019 - Inspirujte se mezi NEJPRODÁVANĚJŠÍMI produktyNa našem eshopu nyní najdete novou kategorii s názvem "NEJPRODÁVANĚJŠÍ", kterou jsme umístili hned... arr320.11.2018 - Vánoční dárkové poukazy naskladněny!Oblíbené dárkové poukazy s Vánočním motivem jsou opět dostupné ve všech hodnotách 100-1000Kč!... arr312.9.2018 - Dárkové poukazy v nabídce!Od dnešního dne najdete v nabídce Dárkové poukazy, kterými můžete udělat radost svým blízkým. Můžete... arr36.9.2018 - Spuštění E-shopu www.vsepronailart.czVítejte v novém E-shopu www.vsepronailart.cz! E-shop každý den naplňujeme, ještě není kompletní, ale...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 55 Kč
10-30 dnů doba doručení
naše cena 70 Kč
10-30 dnů doba doručení
naše cena 39 Kč
1-3 dny doba doručení

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 105 Kč
10-30 dnů doba doručení
naše cena 12 Kč
10-30 dnů doba doručení
naše cena 129 Kč
10-30 dnů doba doručení

O nákupu » Reklamace
Reklamační formulář/odstoupení od smlouvy
Jméno a příjmení: *
Firma:
Ulice: *
Město: *
PSČ: *
E-mail: *
Telefon: *
Číslo objednávky: *
Reklamovaný produkt: *
Datum zakoupení: *
Popis závady: *
Navrhovaný způsob reklamace:
Opište text z obrázku: *
captcha
 
 
Reklamační řád

Postup v případě reklamace:
1) Vyplňte Reklamační formulář/odstoupení od smlouvy
2) Zboží k reklamaci zasílejte doporučeně na adresu: Vendula Ondřejová, Jiráskova 1126, Vsetín 75501.
Pro usnadnění postupu je vhodné ke zboží přiložit doklad o zakoupení zboží či daňový doklad - fakturu, byla-li vystavena, nebo jiný dokument prokazující koupi zboží, spolu s popisem vady a návrhem na způsob řešení reklamace.

Pokud zboží neodpovídá Vaší představě, máte v případě, že jste spotřebitelem, právo odstoupit od smlouvy do 30 dnů od převzetí zboží. Vrácené zboží musí být nepoužité v původním stavu jak bylo zakoupeno, jinak jej nelze vrátit. 

Na elektronická zařízení, UV/LED lampy se vztahuje záruční doba 24 měsíců, není-li na webovém rozhraní, v dokumentech přiložených ke zboží nebo v reklamě stanovena delší záruční doba.

Práva z vadného plnění Vám nenáleží, pokud:

-      jste o vadě před převzetím věci věděli;

-      jste vadu sami způsobili; nebo

-      uplynula záruční doba.

 

Doručené reklamace začínáme vyřizovat ihned. Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se nedohodneme na delší lhůtě.

Při reklamaci Vám vydáme písemné potvrzení o tom, kdy jste právo uplatnili, co je obsahem reklamace a jaký způsob vyřízení reklamace požadujete; a dále (po vyřízení reklamace) Vám vydáme potvrzení o datu a způsobu vyřízení reklamace, včetně potvrzení o provedení opravy a době jejího trvání, případně písemné odůvodnění zamítnutí reklamace.